Leasing urządzeń biurowych

Leasing drukarek, kopiarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, komputerów, serwerów, oprogramowania.

Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzedaży, serwisu, leasingu drukarek, kopiarek, kserokopiarek i wielofunkcyjnych urządzeń biurowych, oraz arkuszowych, cyfrowych systemów drukujących do poligrafii. Dostarczamy i instalujemy także oprogramowanie oraz przeprowadzamy audyty i szkolenia.

Zalety leasingu

Zapewnia korzystanie z najnowszych rozwiązań i urządzeń do druku.
Możliwość przeznaczenia wolnych środków na bieżącą działalność.
Obniżenie płaconego podatku (raty leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu).
Pełne odliczenie VAT-u od rat leasingowych.

Dlaczego my?

Oferujemy rzadko spotykane na rynku oprocentowanie, oparte na stałej stopie procentowej, a więc niezmienne raty, co umożliwi precyzyjne zaplanowanie kosztów w czasie trwania umowy leasingu.
Zapewniamy prostą ścieżkę finansowania bez konieczności włączania do transakcji/negocjacji odrębnego podmiotu finansującego.
Brak wymogu wpłaty wstępnej i opłaty za rozpatrzenie wniosku
Potrzebujemy maksymalnie 48 godzin na podjęcie decyzji o przyznaniu leasingu po otrzymaniu niezbędnych dokumentów.

Czym jest leasing operacyjny?

Leasing operacyjny to rodzaj leasingu, w którym przedmiot leasingu zaliczany jest do składników majątkowych leasingodawcy (firmy leasingowej). To ta strona umowy ma prawo do dokonywania amortyzacji przedmiotu leasingu. Korzystający zalicza do kosztów uzyskania przychodu wszelkie opłaty, jakie ponosi na rzecz finansującego (opłata wstępna, raty leasingowe). Ponadto do każdej płatności doliczany jest podatek VAT. Po zakończeniu trwania umowy leasingobiorca ma możliwość wykupienia przedmiotu leasingu.

Jakie produkty mogą być przedmiotem leasingu?

Wszystkie urządzenia drukujące oraz wielofunkcyjne, a także oprogramowanie. Minimalna wartość przedmiotu leasingu wynosi 3000 zł.

Kilka kroków aby otrzymać leasing

W celu zaproponowania rozwiązania prosimy o kontakt z nami. Postaramy się dopasować najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb. Oferujemy możliwości prezentacji i testów produktów.

Po wybraniu produktu otrzymacie Państwo ofertę leasingu.

Następnie prosimy o dostarczenie podstawowych danych do wniosku leasingowego a w dalszej kolejności dostarczenie dokumentów finansowych oraz rejestrowych firmy.

Po otrzymaniu dokumentów poinformujemy Państwa o decyzji oraz przedłożymy umowę leasingową.

Po dostarczeniu podpisanej umowy nastąpi dostarczenie sprzętu i bezpłatna instalacja przez nasz doświadczony, autoryzowany serwis.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który dobierze sprzęt oraz przygotuje specjalną ofertę leasingu kserokopiarki dopasowaną do Państwa potrzeb.