Canon imagePress V1000

Kolorowe urządzenie produkcyjne

Urządzenie imagePRESS V1000 jest oparte na niezawodnej platformie technologicznej, która wykorzystuje innowacje i automatyzację do tworzenia szerokiej gamy zastosowań na nośnikach różnych formatów, typów i wagi – wszystko to z dużą szybkością.

Utrzymanie maksymalnej wydajności pracy oraz szybkie drukowanie dwustronne oraz wbudowany moduł chłodzący, który zmniejsza częstotliwość regulacji temperatury w przypadku każdego arkusza, zapewniają wysoką wydajność w przypadku różnych zadań drukowania. Jest to możliwe dzięki utrzymywaniu tej samej szybkości w odniesieniu do wszystkich gramatur nośników.

Możliwość obsługi wielu różnych nośników przekłada się na szeroki zakres zastosowań – obejmujących m.in. tworzenie broszur, pocztówek, plakatów i kopert. Możliwość drukowania materiałów o gramaturze 52–400 g/m² na nośnikach syntetycznych i teksturowanych pozwala zwiększyć przychody.

Urządzenie imagePRESS V1000 zostało opracowane z myślą o wygodzie codziennej pracy. Charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, płaskim blatem roboczym i panelem magnetycznym, co zapewnia optymalną funkcjonalność.

Wbudowana technologia zarządzania kolorami, która wykorzystuje wbudowany czujnik do automatycznego kalibracji DFE, tworzenia profili i weryfikacji, zapewnia oszczędność czasu i kosztów pracy. Pasowanie przód-tył i ton koloru są automatycznie regulowane podczas drukowania, co zapewnia wyjątkową precyzję i spójność kolorów na każdej stronie.

Oparte na chmurze narzędzia PRISMA umożliwiają przeglądy w czasie rzeczywistym, zarządzanie zdalne, zbieranie danych i usprawnione przepływy pracy, pomagając w zarządzaniu kosztami i maksymalizacji wydajności drukowania.

dane techniczne

Prędkość

100 str. A4/min.

Rozdzielczość

2400x2400 dpi

Druk dwustronny

standard

Druk mobilny

nie

Skanowanie

USB, e-mail, sieć (FTP/SMB)

Format papieru

98x148 – 330x1300 mm

Maks. dopuszczalne obciążenie

60000 str./miesiąc

Pojemność tac papieru

1100 – 11000 ark.

Gramatura

52 – 400 g/m2

Podłączenie

USB, LAN (Ethernet)

galeria

najważniejsze cechy

Wysoka jakość wydruku – 2400x2400 dpi
Doskonała rejestracja wydruków w druku dwustronnym
Obsługiwane gramatury do 400 g/m2
Druk banerowy do 130 0mm
Wbudowany moduł chłodzący
Kontroler EFI Fiery lub Prisma

materiały do pobrania

bezpłatna prezentacja

Zamawiam: